Re: Rulota mea Adria 442 PH
Scris: 22 Iun 2026, 14:36
Noroc,
am migrat din nou , camping Olympus beach , totul ok cu rulota si masina. Catelusa cam lesinata de la caldura dar tot are energie pt pasarele
am migrat din nou , camping Olympus beach , totul ok cu rulota si masina. Catelusa cam lesinata de la caldura dar tot are energie pt pasarele