SHABLA

Reguli forum
Asigurati-va ca ati citit si insusit Regulamentul acestui forum.
Rugam ca fiecare utilizator al acestui forum sa faca o scurta prezentare aici:
http://clubrv.ro/forum/viewtopic.php?f=97&t=3454
Prezentarea este o cerinta a Regulamentului, dar si un gest de curtoazie din partea Dumneavoastra.
Cateva cuvinte despre Dumneavoastra , precum si despre rulota si autoturism sunt binevenite.
Pentru intrebari sau lamuriri despre activitati, probleme tehnice, etc. va stau la dispozitie forumurile cu sectiuni dedicate.
Nerespectarea acestor reguli atrage dupa sine stergerea userului din baza de date a forumului.
Va uram bun venit in randul rulotistilor !
SERGHEIDIN
Membru asociat
Mesaje: 248
Membru din: 22 Iul 2014, 20:05
11
Oras: Bucuresti
Data nasterii: 03 Feb 1967
Localitate: Bucuresti

SHABLA

Mesaj de SERGHEIDIN »

De cand au interzis camparea off la Krapec,toata lumea s-a mutat la Shabla pe faleza...deja exista un mic ,,satuc" acolo,ca la romani cu ,, inproprietariri" ...benzi de marcaj etc.Cand vii in Sabla tii varianta din dreapta ,nu mergi drept spre far.
Avatar utilizator
Lupu Ciprian
Membru CD
Mesaje: 7438
Membru din: 20 Oct 2010, 17:29
15
Oras: Bucuresti
Data nasterii: 06 Iun 1979
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: SHABLA

Mesaj de Lupu Ciprian »

Ai ceva poze?
Autorulota Ford Chausson Flash
IF 26 CIP Lupu Ciprian & Irina
Tel. 0722.227.048 e-mail: lupucipriann@yahoo.com
Scrie răspuns