Multumim Fane Agratu pt gulas!
Multumim TATAIE pt ciorba de potroace! NAE!
(DAMBOVITA )
Am avut si formatie de muzica duminica h 15-20
Sambata am fost pe munte la MAgura Mare
de dim duminica am f cu bicicletele in Piatra Craiului 4 h 32 km
S au facut plimbari pe jos si spre Bran
revin cu ...

